Ukraine da kalacak yer ayarlama ev kiralama

Ulrayna birçok ülke gibi giriş yaparken ki şartlarından birisi kalacak yer ayarlamış olmanız. Bu ülkede kalacağınız süre içerisindeki kalacağınız ikametgah adresinizin belirgin olması. Ancak biz giriş sürecini çok rahat atlattığımız için olacakki bize kalacağımız yer hakkında hiçbir bilgi sorulmadı. Gerçi bize hiçbirşey sormadılar sadece pasaportlarımızın kontrolünü yapıp geçmemize izin verdiler .Tabiki bizde bu sürecin bukadar hızlı ilerleyeceğini tahmin etmedigimizden önceden hazırlıklıydık . Peki neydi bu hazırlıklar, açıkcası dil olmadığı ve ilk yurt dışı deneyimimiz olduğu için herşeyi en ince noktasına kadar düşünüp öyle hareket ettik . Öcelikle istanbuldayken iptalli ön ödemesiz odessadan hotel rezervasyonu yaptık . Hotel rezavasyonu yapmamizin nedeni bi lvivde kalacaktik ve biletlerimiz odessa havalimanınaydı bunun sorun yaratacağını düşünerek odessa otellerinden birinde yer ayırttık. Gitmemiz birkaç gün kala hotel rezervasyonumuzun çıktılarını alıp iptal ettik .anlayacağını üzere havalimanından giriş yaparken yanımızda bu iptal edilen hotel bilgileri vardı. Hoteller çok pahalı olabiliyor biz ukraynaya giriş yaparkende bunun bilincindeydik ki aynı uçakla yolculuk yaptığımız türklerden biriyle ertesi gün karşılaştığımızda konuştuk adam mahvoldum ben bir gece icin 650 liramı aldılar diyip kafayı yemiş bir şekilde dolaşıyordu.

Ama siz sakin korkmayın ukrayna da konaklamak çok ucuz biz üç kisi için üç günlük toplam300 tl gibi bir ödeme yaptık ki bu da kisi başı 100 lira gibi bir fiyata denk geldi oldukça uygun bir fiyat. Ukrayna’ya giriş yaptıktan iki gün sonra kalacak yer ayarladık. İlk gecemiz sabaha karşıydı ve sokakta kaldık ikinci gecemizi trende geçirdik sabah trenden indiğimizde lviv merkezde bir bahçede otururken anlık olarak bi ev beğendik ve birkaç saat içersinde anahtarını teslim alıp yerleştik. Peki bu süreç nasıl oldu ?

Lviv de kiraladığımız evin balkon manzarası

Biz ev kiralama işlemini https://www.booking.com üzerinden gerçekleştirdik oldukça uygun fiyatlı tatmin edici filtre ve açıklamalarla aradığınız kriterlerdeki evleri size sunan güzel bir uygulama. Zaten yur dışına çıkıp ev kiralamış arkadaşlar muhtemelen bu siteyi daha öncede kullanmışlardır. Bu site üzerinden istediğiniz evi seçtikten ve konaklama taşınızı onayladıktan sonra erhan gibi bir on ödeme yapmadan rezervasyonunuzu onaylayıp aktif hale getirebiliyorsunuz. Zaten daha sonrasında ev sahipleri whatsapp üzerinden sizinle iletişime geçiyorlar. Araştırdığınız vede bizim deneyimledigimiz kadarıyla evler çok temiz her ihtiyacı karşılayabilecek eşya mevcut oluyor . Ukranyada bulmanız çok zor bizim şansımıza yeni bir bina denk geldi hatta bizim üzgünüzdeki iki daire daha hiç kullanılmamış kapılar bile üstünde naylonuyla duruyordu ama dediğim gibi böyle daireler ukraynada çok az . Ev sahipleri bizimle iletişime geçtiler ve saat 11 gibi anahtarı alabileceğimizi söylediler diğer evler icinde aynı durum geçerli olacaktır 11den önce anahtar teslimi yapılmıyor. Whatsapp tan iletişim kurmak oldukça kolay dil olmasa bile çeviri programıyla anlaşmanız mümkün oluyor . Dedikleri gibi 11de evin önüne gittik zaten konum ve binanın numarasını atıyorlar bulması oldukça kolay oluyor. Bizim ev sahibi kendisinin gelemeyeceğini yerine arkadaşının geleceğini söyledi bizi güler yüzlü genç biri karşıladı. Dil olmadığı içinde bol bol gülüştük anlatabildigi kadarıyla interneti televizyonu evdeki eşyaları söyledi. Pasaportlardan birinin fotoğrafını çekip aldı . Öncesinde bahsettigim gibi üç gün için 300 lira ödememiz yaptık ve eve yerleştik. Kaldığımız evde fön makinasından buz dolabına mikro dalgadan normal fırına televizyon internet 10 taneden fazla temiz havlu banyoda sampuanına tek kullanımlık duş terliğine kadar herşey daha bir-çok eşya ve araç gereç mevcuttu . Anlayacağınız evde şu da olsa diyebileceğiniz bir durum olmuyor. Kaldığımız sürece çok rahattık kimse evle ilgili arayıp yada kapımızı çalıp birşey sormadı. Yanlızca son günden birgün önce sabah temizlikçinin gelip anahtarı teslim alacağını whatsapptan yazdılar . Biz deneyimledik ve bizim gibi ukrayna’da ev kiralayanlarla yaptığımız sohbetler de onlarında memnun kaldıklarını gözlemledik. Şüphe duymadan rahatlıkla ev kiralayabilirsiniz

“Ukraine da kalacak yer ayarlama ev kiralama” için 339 yorum

 1. Hello! ikibiz.com

  We put up of the sale

  Sending your commercial offer through the feedback form which can be found on the sites in the contact section. Contact form are filled in by our program and the captcha is solved. The advantage of this method is that messages sent through feedback forms are whitelisted. This method raise the odds that your message will be open.

  Our database contains more than 25 million sites around the world to which we can send your message.

  The cost of one million messages 49 USD

  FREE TEST mailing of 50,000 messages to any country of your choice.

  This message is automatically generated to use our contacts for communication.

  Contact us.
  Telegram – @FeedbackFormEU
  Skype FeedbackForm2019
  Email – FeedbackForm@make-success.com
  WhatsApp – +44 7598 509161

 2. Приветствую вас! команда СЕО для раскрутки и продвижения интернет-сайтов в поисковых серверах и дополнительно соц сетях. И меня зовут Антон, я создатель компании линкбилдеров, специалистов, профессионалов, маркетологов, оптимизаторов, разработчиков, link builders, копирайтеров, рерайтеров/копирайтеров. Мы – компания опытных фрилансеров. Мы несомненно поможем вам взять ТОП 10 в поисковой выдаче различный системе. Наша фирма предлагает высококачественную раскрутку интернет-проектов в поисковых серверах! Каждый из нас прошел огромный высокопрофессиональный путь, мы знаем, как грамотно делать ваш интернет-сервис, продвигать его на первое место, перестроить трафик в заказы. Мы вам предоставляем совершенно бесплатное предложение по раскрутке ваших личных интернет-проектов. Ждем Вас.

  сео сайта бесплатно онлайн [url=https://seoturbina.ru]курсы сео бесплатно[/url]

 3. Ciao! ikibiz.com

  We advance

  Sending your commercial proposal through the Contact us form which can be found on the sites in the contact section. Feedback forms are filled in by our software and the captcha is solved. The superiority of this method is that messages sent through feedback forms are whitelisted. This technique improve the probability that your message will be read.

  Our database contains more than 25 million sites around the world to which we can send your message.

  The cost of one million messages 49 USD

  FREE TEST mailing of 50,000 messages to any country of your choice.

  This message is automatically generated to use our contacts for communication.

  Contact us.
  Telegram – @FeedbackFormEU
  Skype FeedbackForm2019
  WhatsApp – +44 7598 509161
  Email – FeedbackForm@make-success.com

 4. Доброе утро! команда СЕО для раскрутки и продвижения интернет-проектов в поисковиках и дополнительно соц сетях. И меня зовут Антон, я учредитель группы рерайтеров/копирайтеров, link builders, маркетологов, разработчиков, оптимизаторов, специалистов, профессионалов, копирайтеров, линкбилдеров. Мы — команда амбициозных профи с 6-летним опытом работы в области фриланса. У нас Ваш личный веб-сайт будет брать лучшие позиции в поисковых системах Гуглb и Yandex. Для вас мы предлагаем качественную раскрутку онлайн-проектов в поисковых системах! Специалисты которые задействованы в команде прошли внушительный высокопрофессиональный путь, нам известно, как грамотно делать ваш интернет-сайт, продвигать его на первое место, перестроить веб-трафик в заказы. Наша SEO-студияпредставляет вам совершенно бесплатное предложение по раскрутке всех ваших онлайн-проектов. Ждем Вас.

  яндекс продвижение сайта бесплатно [url=https://seoturbina.ru]сео сайта бесплатно онлайн[/url]

 5. Hi there, I just came across your website and wanted to get in touch.

  I run an animation studio that makes animated explainer videos helping companies to explain what they do, why it matters and how they’re unique in less than 2 minutes.

  This is our portfolio:
  http://bit.ly/300AAWi – do you like it?

  I really wanted to make you a super awesome animated video explaining what your company does and the value behind it.

  We have a smooth production process and handle everything needed for a high-quality video that typically takes us 6 weeks to produce from start to finish.

  First, we nail the script, design storyboards you can’t wait to see animated. Voice actors in your native language that capture your brand and animation that screams premium with sound design that brings it all together.

  Our videos are made from scratch and designed to make you stand out and get results. No templates, no cookie cutter animation that tarnishes your brand.

  If you’re interested in learning more, please get in touch on the email below:
  Email: storybitevideos@gmail.com

  Thank you!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir